Dodatki

Biustonosz a wyjście wieczorowe

W życiu każdej z nas zdarzają się sytuacje, gdy zwykły stanik okazuje się niewystarczający. Być może jest zbyt mało wyszukany lub po prostu jego tradycyjne elementy nie będą pasowały do naszej kreacji. Na szczęście, współcześni producenci bielizny przygotowani są na wszystkie możliwości. 

Biustonosz a wymagające kreacje wieczorowe

Kreacje wieczorowe – zwłaszcza damskie – są niezwykle okazało. W końcu zakładamy je na bardzo wyjątkowe okazje. Często jednak też odznaczają się bardziej nietypowymi krojami, takimi jak głębokie dekolty czy wycięcia w plecach. Wówczas, potrzebny nam może być biustonosz do sukni bez pleców. W wielu przypadkach będzie to dotyczyło również panien młodych. Na co konkretnie powinnyśmy zwracać uwagę, poszukując bielizny takiego rodzaju?

Najprostszym wyborem w omawianej sytuacji będzie biustonosz bez pleców. Choć będąc tak całkiem szczerym, nie we wszystkich przypadkach będzie to nawet całkowity brak pleców. Celem jest tu po prostu to, aby zapięcie tylne było możliwie niewidoczne. Może ono więc być wykonane z przezroczystego silikonu lub być odpowiednio obniżone. Osobną kategorię stanowią staniki samonośne. Charakteryzują się one specjalnym wyprofilowaniem miseczek, które zapewnia dobre przyleganie do piersi i podtrzymywanie biustu mimo braku tradycyjnego wsparcia w postaci ramiączek i pasków.

Zamiast ukrywać – pokaż!

Niektóre Panie jednak mogą obrać podejście całkiem odwrotne do przedstawionego powyżej. Będą mogły one zdecydować się na biustonosz z ozdobnym tyłem. Ten rodzaj bielizny charakteryzuje się często złożonymi i rozbudowanymi zdobieniami, które wzbogacają wizualnie podstawowe ramiączka. W wielu przypadkach są one wykonane z koronki. Świetnie nadają się do ubrań prześwitujących lub właśnie odsłaniających plecy. Jedyne o czym musimy pamiętać to to, aby zdobienie stanika współgrało z całą kreacją. Jeśli więc część ozdobna jest wyjątkowo bogata, być może lepiej zdecydować się na prostszą i jednolitą kolorystycznie suknię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *